+38 (067) 459-29-09

+38 (067) 86-86-086

iiyyahno@ukr.net

Статьи

Кондиціонери в Вінниці та області

ТОВ«Ідеал Клімат » - протягом 10 років є представником і постачальником  на території   Вінниці та Вінницької області найпопулярніших марок кліматичних систем. Основними напрямками діяльності є продаж і монтаж  кондиціонерів в Вінниці та Вінницькій області. Фахівці професійно проконсультують по телефону і на об'єкті, дадуть рекомендації, допоможуть вибрати кондиціонери для квартири, котеджу, офісу або виробництва і все це безкоштовно!!!

Спираючись на багаторічний досвід , ми визначили список виробників кондиціонерів , рекомендованих до продажу в Україні. Він достатній для реалізації будь-якої задачі з кондиціонування приміщень. Найважче в покупці кліматичної системи - це, мабуть, вибір. Тому з нашою допомогою купити кондиціонер не тільки приємно, але швидко і просто.

На куплену в ТОВ «Ідеал Клімат» кліматичну техніку, надається трирічна гарантія. При покупці кондиціонера з установкою, на всі використовувані матеріали та роботи з встановлення кондиціонерів, надається гарантія 3 роки. Якщо відбудеться гарантійний випадок, то всі витрати, пов'язані з усуненням несправності візьме на себе Ідеал Клімат.

Важливо знати, що якщо кондиціонер куплений в одному місці, а установка замовлена ​​в іншому , то при виникненні гарантійного випадку кожна зі сторін буде намагатися зняти з себе відповідальність, що призведе до дуже тривалих і дуже часто не безкоштовному ремонту ! Купуйте кліматичну техніку тільки у компанії, яка Вам її і змонтує, і дасть гарантію. Спліт - система не кавомолка, її не вийде самому зняти і відвезти в сервіс, якщо вона не працює . Лізти за вікно небезпечно і здати габаритний прилад в гарантійний ремонт просто нікуди - не всі виробники кондиціонерів мають авторизовані сервіс центри.

Не завадить укласти договір на сервісне обслуговування кондиціонера з фірмою монтажником кондиціонерів. Тільки професійне щорічне технічне обслуговування продовжує термін служби спліт-системи.

кондиционеры винница